Vouchery a jejich správné využití, je důležitá část možnosti, kterou poskytujeme. Proto doporučuji nepřeskakovat a důkladně si pročíst následující řádky. Ve spodní části se podíváme, jak můžete s Vouchery profitovat, jsou nabízené opravdu OBROVSKÉ odměny - V případě, že někdo koho doporučíte, daný voucher zakoupí.

V případě Prádlomat Kisoků již víme, že nás každá podpořená částka umístí do určité úrokové tabulky, která nám následně doživotně zajišťuje určitou část ze zisků sítě. V případě, že chceme za "méně peněz, více muziky" můžeme využít voucherů a za menší částku s přikoupením voucheru si pořídit balíček v té nejlepší úrokové tabulce (75).

 

Důležité je vědět, že každý balíček potřebuje určité množství voucherů. Pojďme se podívat na názorný příklad s balíčkem tzv. X3, který je nejvíce využívaný.

X3 s vo.JPG

Balíček X3 stojí 17 854 Kč a v případě jeho zakoupení, se řadí do úrokové tabulky 40. Pokud se rozhodnete zakoupit balíček s vouchery (v tomto případě jsou potřeba 2 ) budete již napořád v tabulce 75, která je nejvyšší.

Vyplatí se to?

Tabulka pro 5.JPG

1 voucher stojí 4000,-. V tomto případě jsou třeba  2, takže se celková cena zvedne o 8000,-. To znamená, že k balíčku je potřeba přidat 44% jeho ceny a dostat se tak ze 40 úrokové tabulky na 75. 

Rozdíl, mezi 40 a 75 tabulkou v případě návštěvnosti 5 lidí denně je následující.

40 = 3.73% základní

75 = 7% základní

To znamená navýšení základního úroku o 87% za příplatek 44% z celkové částky. Věřím, že čísla mluví jasně a ukazují jak moc je voucher systém výhodný.

 

 Nehledě na Generační kiosky, které jsou taky výrazně posíleny!

JEDNÁ SE O TABULKU, KTERÁ UKAZUJE ÚROČENÍ V PŘÍPADĚ, ŽE BUDE MÍT JEDEN PRÁDLOMAT KIOSEK NÁVŠTĚVNOST 5 LIDÍ DENNĚ. PROCENTA SE RAPIDNĚ ZVEDAJÍ PŘI VĚTŠÍ NÁVŠTĚVNOSTI PRÁDLOMAT KIOSKŮ. VIZ STRÁNKA MÉ PODNIKÁNÍ, KDE SE O PRÁDLOMAT KIOSKÁCH A TVORBĚ PASIVNÍHO PŘÍJMU (VÝDĚLKU NA INTERNETU) BAVÍME VÍCE DETAILNĚJI

Jak si na Voucher systému můžete vytvořit pasivní příjem nebo vrátit vklad vložený do prádlomat kiosku?

Jak už víme 1 Voucher stojí 4000,-. Voucher se vyplatí a proto není důvod, pro jeho nepořízení. Standartní odměna z první linie je 5.625% základní ceny. Z voucheru je to 50%! 

Pojďte se podívat na sílu duplikace a toho, jak si během pár dnů navrátit vklad třeba zrovna balíčku X3 s Vouchery (25 854 Kč).

Ze základní částky balíčku X3 (17 854 Kč) Vám náleží odměna 5.625% = 1000 Kč

Z 2 voucherů ( 1 Voucher 4000 Kč ) = 8000 Kč Vám náleží odměna 50% = 4000 Kč

Celkem tedy 5000 Kč

Cena balíčku X3 s Vouchery je 25 854 Kč, což znamená, že až se o tomto systému někomu zmíníte, máte navrácený vklad a výdělek 3000,- k tomu, po pozvání 6-ti lidí.

Nezapomínejte. Systém je duplikovatelný a lidé, které pozvede udělají to samé. Vám bude následně náležet už "pouze" základní odměna, dle následující tabulky.

linie.JPG

Více o tom, kolik si můžete stabilně a hlavně PASIVNĚ vydělávat naleznete v druhé části mého videa!

Lidi, kteří to správně uchopí si u nás vydělávají desítky tisíc měsíčně a neustále navyšují jejich vklady a kapitály!

PŘIPOJTE SE K NÁM TAKÉ A ZAPOČNĚTE VAŠÍ CESTU K PASIVNÍMU PŘÍJMU (VÝDĚLKU NA INTERNETU)