Jsou jen dva druhy lidí. Ti co dělají, a ti co ne!

Je ale na každém z nám, kým se staneme.

KDO JSEM?

Jmenuji se Jan Krejčí. Pocházím z rodiny střední třídy, máma je knihovnice a otec, ještě předtím, než začal priorizovat alkohol nad vším ostatním, pracoval v pohostinství.  K možnosti výdělků na internetu, tvorby pasivního příjmu, nebo jakkoli to chcete nazvat mě nikdo nevedl.

 

Nejdůležitější v mém životě pravděpodobně bylo, že jsm nikdy neměl vše, co jsem si usmyslel. To ze mne udělalo člověka, kterým jsem teď. Máma mi dala vše co mohla a za to jí patří velký dík. V žádném případě, si zde nechci stěžovat - Mami! Vím, že si vždy vše, co dělám, čteš. Tohle je řádka čistě pro Tebe. 

 

Vždy jsem se zajímal o způsoby, jak vydělávat na internetu, mít ten pasivní příjem pouze a jen "sám za sebe". Nebýt otrokem dnešní doby, a jednoduše žít. Můj první úspěch příšel ve 20 letech, kdy jsem si díky internetu a umu komunikace s lidmi vydělal první milion korun, a  to mi ukázalo, že zde jsou vždy možnosti. Jen je třeba si jít za svým a neposlouchat lidi, kteří říkají, že to nejde.  I když se jedná o rodinu, nejlepší přátele, nebo třeba všechny svaté, kteří se vám zjeví ve snu.

ZKOUŠET, ZKOUŠET, ZKOUŠET

Říká se, že za zkoušku nic nedáte. To ale neplatí v případě podnikání. A už vůbec to neplatí, při podnikání online. Existují lidé, kteří využívají nováčků a tahají z nich peníze podvodnými schématy, ze kterých mají provize pouze a jen oni. Tato zkušenost většinu lidí odradí a co hůř, dělá globálně špatnou reklamu na vše, co obnáší slova jako podnikání na internetu, MLM, Síťový marketing atp.

Já nebyl nikdy člověk, který moc dá na názory ostatních a i v dnešní době mám to nutkání udělat pravý opak toho, co je mi řečeno. Tím pádem, věta jako: "Ne, nedělej to!" je pro mne víc než pozvánka. Tvorba pasivního příjmu je vášeň a jsem rád že vím, že to opravdu funguje. Důležité je si uvědomit jen to, z čeho přesně chcete výdělek na internetu mít. Je to byznys jako každý jiný, to je ta podstata, kterou plno z lidí z řad těch, které výdělky na internetu hledají nechápe, nebo chápat nechce.

 
  • YouTube Sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Děkuji za zaslání zprávy!